назад

СЕРІЯ «ВИДАТНІ ПОСТАТІ СВІТУ»

 

Антоніо Гауді. Казка ціною життя:  до 170-ї річниці від дня народження 

Не можна уявити романтичний Париж без вежі Гюстава Ейфеля, вічний Рим без Колізею, манірний Лондон без Біг-Бена, а спекотну Барселону без будівель Антоніо Гауді. Великий майстер і геній архітектури створив той вигляд міста, за яким тепер його дізнається весь світ. Працюючи на благо людей практично за безцінь, зводячи свої шедеври в задоволення багатим городянам, він присвятив все життя без залишку мистецтва, закінчивши свій шлях в злиднях. Однак талант майстра і пам'ять про нього відображені навіки в камені.

 

 Дата створення виставки: 08.06.2022

 

 

 

Льюїс Керрол – казкар фотографії: до 190-ї річниці від дня народження 

Навіть якщо ви ніколи не читали про пригоди Аліси, ви, напевно, знайомі з цією історією хоча б загалом, адже казка лягла в основу безлічі фільмів, серіалів, мультфільмів, комп'ютерних ігор і навіть коміксів. Але що ви знаєте про автора найдивовижнішої та найповнішої прихованих загадок дитячої книги? На честь дня народження Льюїса Керрола ми зібрали найцікавіші та незвичайні факти про цього екстравагантного письменника.      

 

Дата створення виставки: 05.01.2022

 

 

 

«Ми не обираємо часи. Ми можемо лише вирішувати , як жити в ті часи, що обрали нас»: до 130-ї річниці від дня народження Джона Рональда Толкіна

 

Дата створення виставки: 22.12.2021