ВІДКРИТО БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП ДО ПЛАТФОРМИ RESEARCH4LIFE

 

Отримуйте доступ до ресурсів Research4Life, однієї з найбільших у світі колекцій науково-технічної літератури, що пропонується провідними міжнародними науковими видавництвами.

 

Запрошуємо вас скористатись даною можливістю у Бібліотеці НТУ – Електронному читальному залі (НБК по вул. М. Бойчука, 42, поверх 9, кімната 902) та Довідковому читальному залі (вул. Омеляновича-Павленка, 1, поверх 3, кімната 345).

 

Отримати доступ до порталу Research4Life, у локальній мережі університету, можуть усі співробітники та студенти НТУ. Доступ триватиме до 31 грудня 2025 року.

 

Контактна особа щодо доступу до Research4Life у Бібліотеці – Рассказова Вікторія Альфредівна, завідувач відділу інформаційних технологій та комп'ютерного забезпечення бібліотеки (НБК по вул. М. Бойчука, 42, поверх 9, кімната 903).

 

  

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО RESEARCH4LIFE!

 

Щоб розпочати сесію Research4Life, треба перейти на єдиний портал Research4Life або на спеціальні портали:

 

HINARI - одна з найбільших у світі колекцій біомедичної та медичної літератури;

 

AGORA  - це видатна колекція цифрової бібліотеки в галузі продовольства та сільського господарства;

 

OARE - збирає інформаційні ресурси з довкілля, включно з екологією, географією, енергетикою та багато іншого;

 

ARDI - надає доступ до науково-технічної інформації;

 

GOALI - спеціалізується на праві та соціальних науках, включно з політикою, економікою, філософією, історією та багато іншого.

 

АВТОРИЗАЦІЯ:

 

Натисніть на кнопку "силует" (Вхід) у верхньому правому куті екрану.

Введіть своє ім'я користувача, свій пароль і натисніть на кнопку "Увійти".

 

Тепер ви готові до використання Research4Life. Всі користувачі повинні входити в систему, як зазначено вище, для кожного сеансу.

 

 

УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ПЛАТФОРМОЮ RESEARCH4LIFE

 

1. ДОСТУПНИЙ КОНТЕНТ

 

Бібліотека НТУ матиме доступ до онлайн-версії академічних, професійних і наукових журналів, книг та інших назв інформаційних ресурсів, наданих Видавцями на всесвітніх веб-порталах програми Research4Life.

 

2. АВТОРИЗОВАНІ КОРИСТУВАЧІ

 

Матеріалами платформи Research4Life можуть використовуватися лише Авторизовані користувачі. Доступ надається лише з комп’ютерів чи інших цифрових установок, що належать Бібліотеці і знаходяться під прямим контролем співробітників Бібліотеки.

 

3. ДОСТУП

 

Авторизовані користувачі та постійні користувачі матимуть необмежений доступ до онлайн-версії видавця з урахуванням будь-яких обмежень, перелічених нижче. 

 

Завантаження:

Авторизовані користувачі можуть завантажувати та зберігати в локальній цифровій пам’яті обмежену кількість статей або розділів з будь-якого випуску журналу чи книги, що не перевищує 15% випуску чи книги.

 

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ЗАВАНТАЖУВАТИ ПОВНІ НОМЕРИ ЖУРНАЛУ ЧИ КНИГИ, А ТАКОЖ ОПРИЛЮДНЮВАТИ ЗАВАНТАЖЕНИЙ МАТЕРІАЛ.

 

Друк:

Авторизовані користувачі та постійні користувачі можуть друкувати поодинокі примірники статей і розділів книг для особистого та власного використання чи вивчення, що не перевищує 15% випуску чи книги.

 

НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ДРУКУВАТИ ПОВНІ ВИПУСКИ КНИГ АБО ЖУРНАЛІВ.

 

4. ЦІЛІСНІСТЬ ЗМІСТУ

 

За жодних обставин користувачі не можуть змінювати, адаптувати, трансформувати або створювати будь-які похідні роботи на основі Матеріалів видавця. Будь-яка спроба зробити це призведе до негайного розірвання договору між Видавцем та Установою.

 

 

Відео про користування платформою дивіться за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=D86H2RTff1k