БЕЗКОШТОВНІ ОНЛАЙН-РЕСУРСИ  ПІДРУЧНИКІВ

 

Електронна бібліотека. Підручники онлайн

Підручники для студентів

Підручники для студентів онлайн

Бібліотека економіста онлайн

Навчальні матеріали онлайн

Читати наукові підручники онлайн

 

 

РЕСУРСИ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ АНГЛІЙСЬКИХ ТЕКСТІВ

 

Grammarly – безкоштовний онлайн-редактор тексту, який виправляє понад 150 типів помилок. Ресурс виявляє пунктуаційні, граматичні, стилістичні помилки. Підтримує різні стилі письма, включаючи дописи в блогах, ділові тексти, академічне письмо. Під час введення або копіювання тексту всі помилки автоматично позначаються. 

 

LanguageTool – онлайн-ресурс для перевірки граматики та пунктуації текстів 30 мовами. Залежно від типу помилки (лексична, пунктуаційна чи орфографічна) слово підсвічується відповідним кольором. Якщо навести на слово, ресурс пропонує більш влучні варіанти заміни. LanguageTool має мобільну версію, у разі активізації якої текст перевіряється автоматично. Багато користувачів кажуть, що цей інструмент може виправити граматичні помилки, які не може виявити жоден інший застосунок. Інструмент доступний для всіх, єдине, що потрібно зробити, – встановити програмне забезпечення на свій комп’ютер. 

 

Online Correction – онлайн-перевірка граматики та пунктуації в тексті. Автоматичне виправлення пропонує кілька англійських діалектів, включаючи англійську, американську й австралійську англійську. Усі виправлені помилки можна побачити на окремій сторінці. 

 

SpellCheckPlus Pro – інструмент перевірки граматики, призначений для носіїв англійської мови.

 

 

 

 

БЕЗКОШТОВНІ ОНЛАЙН-РЕСУРСИ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ


BBC Learning English - можливість вивчати британську англійську мову з рівня lower intermediate (нижче середнього). Безліч напрямків, відео та аудіо матеріалів з текстівкою і транскрипцією. Один з розділів присвячений конкретно для роботи над вимовою. Курс 6 Minute English - шестихвилинні ролики на різні теми один з найпопулярніших серед користувачів.


Livemocha - це справжнісінька соціальна мережа для вивчаючих іноземні мови. Livemocha - спільнота ентузіастів: вчителі, лінгвісти і, звичайно, всі хто просто вивчає іноземну мову. Члени спільноти допомагають один одному вчитися. Виконали завдання - носії мови виправлять помилки. Також є практика обміну текстовими повідомленнями. Відео або аудіо-чат забезпечать кращу практику. Можете знайти напарника: ви вчите англійську, а йому допомагаєте у вивченні російської і все це в режимі реального часу.

Bussu. На цьому ресурсі теж можна знайти англомовного співрозмовника, до речі, крім англійської та російської тут можна вивчати ще 10 мов. На ресурсі велика кількість уроків для запам’ятовування лексики, постановки вимови та інших аспектів вивчення мови. Також, як і на Livemocha  вправи перевірятиме носій мови.  Добре опрацьовано додаток для iOS та Android.

LinguaLeo - напевно, самий захоплюючий ресурс .Величезна бібліотека відео, аудіо і текстових матеріалів. Тематичні курси, особистий словник з озвученням. Набір тренувань: аудіювання, кросворди, переклад слів. Нудьгувати не доведеться. З журналу розвитку ви можете дізнатися свій реальний і можливий прогрес у вивченні мови. Випущені програми для iOS і Android - займатися можна в будь-який час і де завгодно.

Duolingo – сайт пропонує  численні письмові уроки та диктанти. Розділ для практики вивченої лексики, за один курс ви можете вивчити до 2000 слів. У міру проходження уроків користувачі паралельно допомагають переводити веб-сайти та інші документи. Крім сайта існують програми для iOS і Android.

ESLPod - жива американська англійська мова, багато подкастів, які охоплюють всі сфери життя, завжди присутній гумор. Лексика за рахунок методу подачі досить легко засвоюється і закріплюється.

Lang8 - ви можете опублікувати для перевірки будь-який матеріал: твір, запис для блогу чи домашнє завдання. Все це буде перевірено носіями мови, зареєстрованими на сайті.

 

Engvid - відеоуроки англійської мови. Усі записи розділені за категоріями в залежності від рівня знання мови і об’єднані за тематикою - можна дивитися уроки для підготовки до іспитів або уроки, що пояснюють конкретні аспекти граматики.

Exam English
 - це супер сайт для тих, хто готується до міжнародних мовних іспитів IELTS, TOEFL та до інших. Також ви зможете пройти онлайн тести і визначити свій рівень англійської на даний момент.

Loyalbooks - має більше 7000 безкоштовних аудіокниг англійською мовою. Завантажуйте вподобану книгу, слухайте в дорозі на роботу, додому, в будь-яку вільну хвилину і вчіть мову.

 

British Council Україна

 

Englishfull. Учим английский вместе - Безкоштовні курси англійської on-line.

 

LearnEnglish - Спеціально розроблений Британською Радою веб-сайт. Містить сотні сторінок аудіо, тексту, відео і більш ніж 2000 інтерактивних вправ. Після реєстрації на сайті можна додавати власні матеріали, спілкуватися з іншими користувачами й завантажувати безкоштовні ресурси.

 

Lingust - Допомога у вивченні іноземних мов при повній відсутності початкових знань. На даний момент доступні матеріали з 10 найбільш затребуваних мов: англійська, німецька, французька, іспанська, італійська. Дано основи польської, китайської, японської та корейської мов.

 

ListEnglish - На сайті представлено матеріал, за допомогою якого можна вивчати англійську мову безкоштовно.

 

Real-english - Повністю безкоштовний сайт, який містить оригінальні відео, інтерактивні уроки і англійські DVD-диски.

 

 

ЕЛЕКТРОННІ БІБЛІОТЕКИ АНГЛОМОВНОЇ ЛІТЕРАТУРИ  

 

Bartleby - Безплатна енциклопедія зі світової історії, а також класика Гарварду.

Bibliomania - Пропонує понад 2000 безплатних наукових документів.

Classics in the History of Psychology - Колекція повнотекстових праць з психології і суміжних дисциплін, що мають історичне значення.

eBooks@Adelaide - Онлайн-бібліотека університету Аделаїди пропонує класичні наукові видання з філософії і медицини.

Google Books - Система для повнотекстового пошуку книг. Містить понад 10 млн видань з фондів найбільших бібліотек США.

Internet Archive - Грандіозна медіа-бібліотека для студентів, істориків та дослідників.

ManyBooks - Велика безкоштовна колекція англомовної літератури.

Open Library - Добірка класичної літератури.

Poets' Corner - Колекція поетичних творів англійською мовою.

Project Gutenberg - Понад 33 тис. електронних книжок (електронні копії видань, що вийшли до 1923 року)

Storyline Online  - Мультверсії найкращих англомовних книжок.

The New York Public Library - Більше 1000 безплатних книжок у різних форматах.

University of Pennsylvania Books Page - Понад мільйон безплатних ресурсів для завантаження.