17-04-2024 Ірина
Доброго дня! Перевірте, будь ласка, правильність визначення УДК відповідно до назви статті та ключових слів. Дякую. З повагою, Ірина Автушенко.

УДК 338.43.02(430):(477)
АГРАРНА ПОЛІТИКА ГІТЛЕРІВСЬКОГО ОКУПАЦІЙНОГО РЕЖИМУ В РЕЙХСКОМІСАРІАТІ «УКРАЇНА»

Ключові слова: рейхскомісаріат «Україна», окупаційна адміністрація, аграрна політика нацистів, громадські господарства, директиви, методи реалізації.
21-02-2024 Ірина
Доброго дня! Прошу, будь ласка, перевірити правильність УДК відповідно до назви та ключових слів наукової статті. Дякую!

УДК 355.45.(477)
ПРИВАТНІ ВІЙСЬКОВІ КОМПАНІЇ ЯК ОДИН ІЗ ІНСТРУМЕНТІВ ВЕДЕННЯ СУЧАСНИХ ВІЙН

Ключові слова: приватні військові компанії, держава, війна, найманство, військові конфлікти.
21-02-2024 Лариса Володимирівна

Доброго дня, Ірино!

УДК Вашої статті визначено вірно.

 

Зав. інформаційно-бібліографічним відділом Колісник Л. В.13-10-2023 Богдан
Добрий день! Чи могли б Ви надіслати у електронному вигляді "Методичні вказівки до науково - дослідницької практики"?
16-10-2023 Вікторія Альфредівна

Доброго дня, Богдане!

У відповідь на Ваш запит повідомляємо, що у фонді Електронної бібліотеки НТУ зберігається наступне видання:

Кузьмінець, М. П.  Методичні вказівки до науково-дослідницької практики : для студентів магістерської підготовки галузі знань 02 "Культура і мистецтво" спеціальності 022 "Дизайн" автомеханічного факультету / М. П. Кузьмінець, М. О. Пристайло, Г. М. Мачишин ; НТУ, Кафедра комп'ютерної, інженерної графіки та дизайну. – Київ : НТУ, 2019. – 24 с.

Переглянути повний текст цього видання Ви зможете скориставшись Електронним каталогом бібліотеки. Авторизація в каталозі не потрібна.

 

P.S. Порада на майбутнє: для пошуку в Електронній бібліотеці НТУ видання, яке цікавить, потрібно знати не тільки його назву, а й автора або співавторів електронного видання, спеціальність.

 

Зав. відділом ІТ та КЗ

В. А. Рассказова

 20-06-2023 Катерина
Добрий день!
Чи можна отримати електронний варіант книги ІІ: Технологія наукових досліджень і технічної творчості / Гаврилов Е.В., Дмитриченко М.Ф., Лановий О.Т., Поліщук В.П. та ін. – 318 с. 
22-06-2023 Лариса Володимирівна Колісник
Доброго дня, Катерина. Ваш запит сформован невірно. Назва книги "Системологія на транспорті". В нашій бібліотеці є тільки паперовий варіант цієї книги. Електронного варіанту немає.
Зав. інформаційно-бібліографічного відділу 


02-03-2023 Володимир
Добрий вечір! Прошу, будь ласка, перевірити правильність УДК відповідно до назви та ключових слів наукової роботи. Дякую!

УДК 338.22:338.46

РОЗВИТОК СФЕРИ ПОСЛУГ ЯК ФАКТОР ПІДВИЩЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ В СИСТЕМІ ГЛОБАЛЬНОГО ПОДІЛУ ПРАЦІ

Ключові слова: послуга, сфера послуг, міжнародна торгівля, глобальний поділ праці, конкурентоспроможність національної економіки, міжнародна торгівля транспортними послугами, державна політика, спеціалізація.

З повагою,
аспірант кафедри економіки НТУ
Муленко В.М.
07-03-2023 Лариса Володимирівна

Доброго дня, Володимир!

УДК Вашої роботи визначено правильно.

 

Зав. інформаційно-бібліографічним відділом бібліотеки26-10-2022 Тарас
Чи можливо отримати електронний варіант підручника Нарисна геометрія
04-11-2022 Вікторія Альфредівна

Доброго дня! У відповідь на Ваш запит повідомляємо, що електронного варіанту підручника з нарисної геометрії у фонді електронної бібліотеки, на жаль, немає. Ми можемо Вам запропонувати такі повнотекстові видання:

1. Методичні настанови до навчальної дисципліни "Нарисна геометрія, інженерна та комп'ютерна графіка" з розділу "Комп'ютерна графіка в середовищі AutoCAD" [Електронний ресурс] : для студентів "Автомеханічного факультету", "Факультету транспортного будівництва", "Центру заочного та дистанційного навчання", "Центру міжнародного співробітництва" / М.П. Кузьмінець, Ю.В. Науменко, Ю.І. Дубовенко, В.В. Крівцов ; НТУ, Кафедра комп'ютерної, інженерної графіки та дизайну. – Київ : НТУ, 2018. – 40 с.

2. Нарисна геометрія. Теорія і практика [Електронний ресурс] : методичні настанови для студентів автомеханічного факультету, факультету транспорного будівництва, факультету транспортних та інформаційних технологій, центру заочного та дистанційного навчання НТУ / Н.М. Букраба, В.Г. Жемчужніков, О.М. Крикун ; НТУ, Кафедра комп’ютерної, інженерної графіки та дизайну. – Київ : НТУ, 2016. – 179 с.

Переглянути повний текст цих видань Ви зможете скориставшись Електронним каталогом бібліотеки. Авторизація в каталозі не потрібна.

У фондах бібліотеки НТУ зберігається друкований підручник з нарисної геометрії. Довідки за телефоном: +38 (044) 285-77-90

 

Зав. відділом ІТ та КЗ

В. А. Рассказова10-07-2022 Анастасія
Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, який зараз (липень, серпень) графік роботи бібліотеки?
Цікавить, чи буде можливим підписати обхідний лист в кінці липня?
19-07-2022 Олена Миколаївна

Бібліотека університету  працює у липні–серпні з понеділка по п’ятницю з 10. 00 – 15.30 (НБК по вул. М. Бойчука, 42, поверх 9)

Підпис обхідних листів до 15.00.

Вихідні – субота, неділя

Під час повітряної тривоги користувачі та працівники полишають приміщення і прямують до найближчого укриття.

 05-11-2021 Ірина
Вітаю! Перевірте, будь ласка, правильність УДК відповідно до назви статті.
Дякую. З повагою, Ірина Автушенко.

УДК 94(477)+355.233.23

ВІЙСЬКОВО-РЕЛІГІЙНІ ВІДНОСИНИ В УКРАЇНІ: ПИТАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

Ключові слова: військово-релігійні відносини, військовослужбовці, капелани, священники, Церква, національна безпека, свобода релігійного віросповідання.
05-11-2021 Лариса Володимирівна

Шановна Ірина!

Відповідно до назви статті УДК 355.233.2:2

 

З повагою,

завідуюча інформаційно-бібліографічним відділом Колісник Лариса Володимирівна01-02-2021 Вадим
Доброго дня, шановні працівники бібліотеки! Як аспірант ДВНЗ "КНЕУ ім. В. Гетьмана", шукаю інформацію щодо досліджень у сфері обліку та та оподаткування, а саме бухгалтерського обілку та оподаткування підприємств водного транспорту. Прошу Вас надати мені наявні у Вашій бібліотеці підручники із бухгалтерського обліку на підприємствах водного транспорту.


З повагою,
аспірант ДВНЗ КНЕУ ім. В. Гетьмана,
Довж В.В.
04-02-2021 Лариса Володимирівна

Шановний Вадим !

На Ваш запит у нашій бібліотеці  є 2 книги:
1. Качанов И. В. Организация производства и управление предприятиями врдного транспорта.- Минск: БНТУ.-2013.-330 с.
2. Підлісний М. І. Ефективність управлінських рішень подальшого реформування приватизованих підприємств водного транспорту.-К: Наук. думка. - 2003. - 344 с.
 
З повагою
завідуюча ІБВ Колісник Л. В.


31-10-2020 Михайло
Доброго дня! Мені потрібен повний текст цього видання: Методичні настанови та контрольні завдання з інженерної графіки [Електронний ресурс] : для студентів дорожньо-будівельного факультету, факультету транспортних та інформаційних технологій та факультету економіки, менеджменту і права / Н.М. Букраба, В.Г. Жемчужніков, О.М. Крикун ; НТУ, Кафедра комп’ютерної, інженерної графіки та дизайну. – Київ : НТУ, 2013. – 76 с.
Як я можу його отримати?
31-10-2020 Вікторія Альфредівна

Доброго дня! Ознайомитися з повним текстом видання Ви можете у Електронній бібліотеці Національного транспортного університету. Для початку роботи з електронною бібліотекою (через електронний каталог) вам необхідно авторизуватися.

Як виконати авторизацію?

Пройдіть за посиланням http://lib.ntu.edu.ua/catalog/login.html.

Перед Вами з'явиться вікно авторизації.

Початково є два поля, в яких введені користувачем дані перевіряються автоматично.

Поля форми авторизації повинні бути обов'язково заповнені. 

Потрібно ввести логін та пароль.

В поле "Логін" вводимо – ntu (маленькими літерами), а у поле "Пароль" –  ідентифікаційний податковий номер (складається з 10 цифр). Після цього натискаємо кнопку «Увійти».

Таким чином користувач потрапляє на сторінку електронного каталогу бібліотеки НТУ.

Що відбувається при введенні невірних даних?

Помилка при авторизації блокує відвідувача.

Помилка авторизації – це невірне введення логіна або пароля. При наборі кодових слів, користувач повинен звертати увагу на правильний порядок символів, регістр, встановлену розкладку клавіатури.
Сторінка: 1  2