ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА 

 

Електронна бібліотека Національного транспортного університету призначена для накопичення, систематизації, зберігання та забезпечення довготривалого, постійного, надійного доступу до власних та світових електронних видань із використанням засобів сучасних інформаційних технологій для підвищення ефективності і якості освітнього процесу.

 

ЕБ є універсальною за змістом. Тематичний склад ресурсів визначається відповідно до освітнього та наукового процесів університету.

 

Фонд Електронної бібліотеки містить у собі:

  • навчальні видання – підручники, посібники, курси та конспекти лекцій, навчально-методичні комплекси, практикуми, словники професорсько-викладацького складу університету;
  • наукові видання – автореферати дисертацій, монографії, що передані до Бібліотеки авторами (правовласниками);
  • науково-технічні збірники НТУ;
  • матеріали та тези доповідей наукових конференцій професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів та співробітників відокремлених структурних підрозділів НТУ;
  • видання, які були передані до Бібліотеки редакційно-видавничим відділом Національного транспортного університету;
  • авторські видання інших видавництв, отримані через легітимні джерела комплектування;
  • власні електронні ресурси Бібліотеки (бібліографічні та повнотекстові бази даних, що сформовані зусиллями співробітників бібліотеки).

З переліком електронних видань кафедр, які були передані до Бібліотеки протягом місяця, можна ознайомитися переглянувши розділ сайту "Ресурси бібліотеки / Нові надходження / Нові надходження до Електронної бібліотеки".  

 

З повнотекстовими виданнями кафедр, за весь період існування ЕБ можна ознайомитися переглянувши розділ сайту «Е-Бібліотека / Видання кафедр». 

 

 

Скориставшись Електронним каталогом Бібліотеки, користувачі мають можливість переглянути / завантажити повні тексти видань професорсько-викладацького складу університету, які передали е-версії до Бібліотеки. 

Рівень доступності Електронної бібліотеки - вільний.

 

АВТОРИЗАЦІЯ В ЕЛЕКТРОННОМУ КАТАЛОЗІ НЕ ПОТРІБНА