12-08-2022

ОНЛАЙН-ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ТИХ, ХТО ПИШЕ УКРАЇНСЬКОЮ

 

 

 

Створювати, перевіряти та редагувати тексти українською без помилок? Це просто! Пропонуємо добірку корисних сервісів та онлайн-ресурсів, що допоможуть писати українською грамотно.

Докладніше про це читайте в розділі «Інтернет-навігатор / Українська без помилок».

 

 

 

 19-07-2022

ГРАФІК РОБОТИ БІБЛІОТЕКИ У ЛИПНІ-СЕРПНІ МІСЯЦІ

 

Бібліотека університету (НБК, вул. М. Бойчука, 42, поверх 9) відчинена для користувачів у Понеділок - П’ятницю з 10.00 – 15.30. 

Підпис обхідних листів до 15.00.

Вихідні – субота, неділя

Під час повітряної тривоги користувачі та працівники полишають приміщення і прямують до найближчого укриття.

 

ЗВЕРТАЙТЕСЯ:

Телефоном за номером +38 (044) 285-77-90.

На електронну пошту: library.ntu@ukr.net

На сторінці у Facebook

 30-06-2022

ВСЕСВІТНІ ДНІ І МІЖНАРОДНІ СВЯТА

 

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ

Соціальні мережі — це онлайн платформи, які дозволяють ділитися думками, ідеями та інформацією шляхом створення віртуальних спільнот. Завдяки соціальним мережам ми завжди на зв’язку з людьми, спілкування з якими для нас важливе — це передусім наші близькі, а також друзі, колеги та просто добрі знайомі. Існує чимало думок про позитивний та негативний вплив соціальних мереж, проте немає сумнівів у тому, що всього за кілька десятиліть завдяки цьому явищу комунікація та інші сфери людського життя зазнали вражаючих змін. Тому в 2010 році за ініціативою однієї з медіа-компаній США з’явилося особливе свято — Всесвітній день соціальних мереж, який відтоді щороку відзначають 30 червня.

Докладніше

Зазвичай нам здається, що соціальні мережі — це передусім зручна можливість спілкування. Всесвітній день соціальних мереж покликаний привернути увагу й до інших важливих аспектів цього явища. 

Неможливо не помітити, що соціальні мережі мають вплив на розвиток політичної ситуації в світі. Інколи навіть революції починаються саме в соцмережах. Сторінки президентів та впливових політиків різних країн збирають чимало відвідувачів, і в зв’язку з їх значним впливом на думки й настрої людей, особливості спілкування в соціальних медіа найвищих державних посадовців в багатьох країнах вже почали регулювати на законодавчому рівні.

Підприємці давно зрозуміли, що завдяки соціальним мережам можна успішно просувати товари та послуги. Тому з’явився новий специфічний вид маркетингу — SMM, заснований на використанні інформації про цільову аудиторію, її смаки та вподобання. 

Зараз соціальні мережі стали інструментом як для пошуку роботи, так і для пошуку робітників. Тематичні форуми, спільноти за інтересами — все це надає первинне уявлення про вміння та професійні навички тієї чи іншої людини. Профілі в соцмережах свідчать, як мінімум, про особливості характеру та манеру спілкування, тому працедавці часто користуються таким способом перевірки майбутнього співробітника.

На сьогоднішній день існує величезна кількість соціальних мереж, деякі з них навіть взаємопов’язані, і це створює середовище, яке здатне охопити максимальну кількість людей. Можна тільки уявити, якими стануть соціальні медіа в найближчі десятиліття або через 100 років, але зрозуміло, що людство вже ніколи не відмовиться від  цієї форми спілкування. 

 

А ми нагадуємо, що університетська бібліотека є у Facebook. Ми дуже раді зустрічам з вами як у реальному житті так і у віртуальному просторі.

 

  29-06-2022

ДАРУНКИ БІБЛІОТЕЦІ

 

Бібліотека НТУ щиро вдячна доктору економічних наук, професору кафедри фінансів, обліку і аудиту Кучерук Галині Юріївні за подарункову монографію: Логістичне управління якістю транспортних послуг / О. М. Тимощук, Г. Ю. Кучерук, О. М. Вовк, О. В. Мельник. – К., 2020. – 214 с.

 

Монографія присвячена питанням інвестиційного аспекту якості логістизації транспортних послуг. З цією метою розглянуті концептуальні положення управління якістю  транспортно-логістичних послуг.

Враховуючі, що інноваційні парадигми управління не враховують особливостей і вимог до рівня якості на підприємствах транспортної галузі, була сформована інноваційна парадигма управління якістю транспортних послуг на основі поєднання оновлення техніко-технологічного забезпечення транспортних підприємств з формалізацією процесів взаємодії учасників процесу надання та споживання транспортної послуги, впровадження інноваційних методів та моделей управлінського інструментарію забезпечення якості на транспортних підприємствах.

Розглянуто формування інтегрованого транспортно-логістичного комплексу в конкурентних умовах неотехнологічного оновлення.

Розроблена методика формування оптимальної структури інвестиційного капіталу транспортних підприємств. Досліджено стратегічне управління інноваційно-інвестиційним розвитком логістизації транспортних послуг.

 

Ми завжди щиро і безмежно вдячні за подаровані книги, які стануть важливою частиною фонду нашої бібліотеки та допоможуть у забезпеченні освітньо-наукового процесу.

 28-06-2022

МИ В СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ

 

 

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Маємо для вас новину – тепер ми є у Facebook.

Слідкуйте за нами в соціальній мережі та будьте в курсі останніх новин. Будемо вдячні, якщо ви підпишитесь на нашу сторінку.

Ми дуже раді зустрічам з вами як у реальному житті так і у віртуальному просторі.

 

 27-06-2022

ВСЕСВІТНІ ДНІ І МІЖНАРОДНІ СВЯТА

 

Конституцією будь-якої країни по-суті є збірка правил, що слугують для визначення її політичного устрою, повноважень керівних інституцій, а також громадянських прав і обов’язків. Часто Конституцію іменують Основним законом, бо вона займає верховну позицію над усіма іншими законами. Для багатьох країн прийняття Конституції пов’язано з революціями чи визвольними війнами, для інших воно стало вирішальним кроком на шляху до суверенітету. Не є виключенням і Україна — нашу Конституцію було прийнято на п’ятому році незалежності. Ця довгоочікувана і визначна для українців подія відбулася 28 червня 1996 року, і відтоді щороку 28 червня ми відзначаємо державне свято — День Конституції України

 27-06-2022

ДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ НТУ

 

 

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ ТА СПІВРОБІТНИКИ УНІВЕРСИТЕТУ!

В умовах воєнного стану та період відпусток, з 30 червня відділ інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення бібліотеки припиняє прийом електронних повнотекстових видань професорсько-викладацького складу НТУ.  

Електронні видання можна буде передати до бібліотеки після 6 серпня.

Слідкуйте за оголошеннями!

 

 

 27-06-2022

ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА ПОВНОТЕКСТОВИХ ВИДАНЬ

 

 

 

Пропонуємо ознайомитись із повнотекстовими виданнями професорсько-викладацького складу НТУ, які надійшли до фонду Електронної бібліотеки університету у червні місяці (меню сайту : "Ресурси бібліотеки / Нові надходження / Надходження до Електронної бібліотеки (червень 2022)").

 

 

 22-06-2022

БІБЛІОТЕКА СЬОГОДНІ

 

21 червня в рамках навчальної та виробничої практики студентів Національного транспортного університету спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» освітніх програм «Управління документаційними процесами та науково-технічний переклад» та «Управління інформаційно-аналітичною діяльністю та комунікації з громадськістю» відбулась відеозустріч з в.о. директора бібліотеки університету Мірошник О.М. і завідуючої відділом інформаційних технологій та комп'ютерного забезпечення Рассказовою В. А.

Олена Миколаївна розповіла про історію створення та розбудови бібліотеки НТУ, а також про те, скільки сил, енергії та знань вкладають керівництво університету та працівники підрозділу в наповнення бібліотечних фондів.

Бібліотека вже давно стала не тільки місцем  великої кількості полиць з книжками і картками каталогів, а і високотехнологічним суб’єктом, в електронних базах якого знаходяться тисячі інформаційних джерел по всім спеціальностям університету. Про це в своїй доповіді зазначила Вікторія Альфредівна, а також розповіла про те, що відділ, яким вона керує, здійснює комплекс робіт, пов'язаних з освоєнням, адаптацією, впровадженням та використанням інформаційних технологій у бібліотечних процесах.

Викладачі кафедри, а також студенти висловили подяку за цікаву та змістовну розповідь.

Бібліотека вдячна за запрошення кафедри інформаційно-аналітичної діяльності та інформаційної безпеки і сподівається на подальшу співпрацю.

 21-06-2022

ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА

 

 

 

 

Д0 170-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ 

Не можна уявити романтичний Париж без вежі Гюстава Ейфеля, вічний Рим без Колізею, манірний Лондон без Біг-Бена, а спекотну Барселону без будівель Антоніо Гауді.

Великий майстер і геній архітектури створив той вигляд міста, за яким тепер його дізнається весь світ. Працюючи на благо людей практично за безцінь, зводячи свої шедеври в задоволення багатим городянам, він присвятив все життя без залишку мистецтва, закінчивши свій шлях в злиднях. Однак талант майстра і пам'ять про нього відображені навіки в камені.

До річниці від дня народження архітектора ми підготували віртуальну виставку "Антоніо Гауді. Казка ціною життя". Меню сайту : «Ресурси бібліотеки / Віртуальні виставки».

 

 

 

 
Сторінка: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16